Scroll to top
 • TEKLİF AL !
 • +90 549 317 22 33
 • info@fargotrans.com

Fuar ve Etkinlik

FUAR ve ETKİNLİK LOJİSTİĞİ

Fuarlar; uluslararası piyasalara açılmanın, pazarların güncel durumunu takip etmenin ve firmaların mevcut saygınlığını tescil etmelerinin en önemli yöntemi olarak kabul görmüştür.

Firmamız deneyimli kadrosu ve yaygın acente ağıyla fuar – proje – etkinlik katılımlarında lojistik ile ilgili olarak tüm servis detaylarını sizin adınıza düşünmektedir.

Bilindiği üzere fuar lojistiği zamana dayalı oluşu, olası aksaklık ve hataların alternatif maliyetlerinin yüksekliği ve reklâmasyon boyutuyla riske edilmemesi gereken, en başından iyi bir planlama ve koordinasyon gerektiren lojistik türüdür.

Zamanlama konusunda hata yapılmaması, risklerin en baştan alınan önlemler ile asgariye indirilmesi, olası önlem ve zorunlulukların katılımcıya sürekli bildirilerek uzun vadeli işbirliklerinin temelinin atılması bu alanda zaruri prensiplerimizdir.

Firmamız Fuar Lojistiğini, aşağıda sayılan tüm alanlardaki hizmet gamımızı sergileyebileceği önemli ve prestiji yüksek tanıtım taşımaları olarak değerlendirmektedir.

Türkiye ya da başka bir ülkeden sergilenecek ürünlerinizi alıp, standınıza gümrükleme işlemlerinden sonra teslim eder, sonrasında dilerseniz tekrar menşeine ya da belirlediğiniz adrese teslim ederiz.

Karayolu – havayolu – denizyolu ve kombine ( çoklu ) taşıma çeşitleri

Geçici/kati giriş ve çıkış gümrüklemeleri

Depolama

Ambalajlama

Yurtdışı fuar lojistik hizmetleri (gümrükleme-depolama-stant teslimatı-boş kaplar – v.b.)

İç taşıma

Dokümantasyon

Fuar sonrası teşvik ve değerlendirme prosedürü

Yurtdışı – Yurtiçi fuar Lojistiği

Kongre Lojistiği

Spor Etkinlikleri Lojistiği

Sanat- Konser Etkinlikleri Lojistiği

  İSİM SOYİSİM veya FİRMA *
  EMAIL *
  TELEFON

  KONU

  MESAJINIZ